Україна Модерна

Поліна Барвінська. Між наукою і політикою. Інтерпретації Східної Європи в академічному середовищі німецькомовного простору у кінці ХІХ – початку ХХІ ст. : монографія. – Одеса : Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, 2012. – 450 с.

У монографії представлено порівняльний аналіз інтерпретацій Східної Європи в академічному середовищі Німеччини, Австрії і німецькомовної Швейцарії з кінця ХІХ до початку ХХІ ст. з урахуванням політичних, соціокультурних і особистісних чинників. Розглянуто процеси інституалізації східноєвропейських досліджень, особливо історичних, у контексті східної політики німецькомовних країн Європи. Вагому увагу приділено українській тематиці. Для істориків, науковців інших гуманітарних напрямків, викладачів, студентів.

 

 

ЗМІСТ КНИГИ ТУТ

Читайте скорочиений розділ 1 "Cтановлення східноєвропейських студій у німецькій і австро-угорській імперіях та інтерпретації Східної Європи у контексті політики «дранг нах остен»"

 

 

Поліна Барвінська – історик, докторка історичних наук (2013), професорка кафедри нової та новітньої історії Одеського національного університету ім.І.І.Мечнікова. Наукові інтереси охоплюють східноєвропейські історичні дослідження в країнах німецькомовного простору, українсько-німецькі відносини, політика пам'яті, європейька історія ХХ ст.  Живе і працює в Одесі.

 

 

 

 

Усі книги на полиці

 

 

 

 

 

 

Книжкова полиця

Кравець Данило. За Збручем: західноукраїнська громадсько-політична думка про радянську Україну (1920–1930-ті рр.): монографія. – Львів: Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника, 2016. – 297 с. Кравець Данило. За Збручем: західноукраїнська громадсько-політична думка про радянську Україну (1920–1930-ті рр.): монографія. – Львів: Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника, 2016. – 297 с.
 

Нас підтримують:

Підтримка сайту відбувається
у рамках Програми дослідження сучасної історії України
ім. Петра Яцика
Канадського Інституту Українських Студій (Університет Альберта)
при співучасті Львівського національного університету
імені Івана Франка
та Українського Католицького Університету

Jacyk

Знайдіть нас у Facebook

Ukraina Moderna (Lviv, Ukraine) 
facebook.com - uamoderna
Будь ласка, надішліть нам запит дружби!