Україна Модерна

Для авторів

Опубліковано 10.08.2014

Редакція «України Модерної» запрошує дослідників і дослідниць до співпраці. Будь ласка, уважно прочитайте нижче подані рекомендації. Будемо щиро вдячні за дотримання редакційного формату, що суттєво допоможе нам у процесі підготовки наступних томів часопису.

Вимоги до подачі матеріалів

Часопис друкує лише оригінальні тексти, які раніше не публікувались (повністю або частково!) та не подані до друку до інших видань!

Рукописи приймаються в електронній формі англійською, німецькою, французькою, білоруською, польською, російською та українською мовами. Крім статей, обсяг яких не повинен перевищувати 10000 слів (або 30 сторінок формату A4), редакція приймає рукописи рецензійних статей, рецензій та оглядів. Розмір рецензійної статті має дорівнювати 5000-10000 слів (15-30 сторінок A4), рецензії – 3000-5000 слів (7-10 сторінок), відповіді на запитання форуму – 2000-2500 слів (5-7 сторінок) та річних оглядів періодики – 5000-7000 слів (7-15 сторінок). Просимо авторів також подавати відомості про себе (науковий ступінь, місце роботи, посада, коло зацікавлень, електронна адреса).

Докладніша інформація про форматування тексту, оформлення посилань та інші загальні вимоги тут.

Усі подані статті проходять анонімне рецензування (peer review) двома фахівцями, на основі чого ухвалюється рішення про прийняття їх до друку.

Часопис друкує лише оригінальні тексти, які не публікувалися раніше (повністю або частково!) і не подані до друку до інших видань.

Просимо пересилати Ваші пропозиції, тексти, а також інформацію про книжки і журнали на рецензування Головній редакторці журналу «Україна Модерна» проф. Гелінаді Грінченко на електронну адресу : uamoderna[at]gmail.com або gelinada.grinchenko[at]gmail.com

 

 

 

 

 

 

Книжкова полиця

Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с. Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с.
 

Нас підтримують:

Підтримка сайту відбувається
у рамках Програми дослідження сучасної історії України
ім. Петра Яцика
Канадського Інституту Українських Студій (Університет Альберта)
при співучасті Львівського національного університету
імені Івана Франка
та Українського Католицького Університету

Jacyk

Знайдіть нас у Facebook

Ukraina Moderna (Lviv, Ukraine) 
facebook.com - uamoderna
Будь ласка, надішліть нам запит дружби!