Україна Модерна

// Катерина Диса

Заготовка

Adam and Eve (1526)

Lucas Cranach the Elder

Adam and Eve (1526)

Lucas Cranach the Elder

Програма курсу

"Історія сексуальності у ранньомодерній Європі"

Курс є введенням до основних тем, які стосуються досліджень історії сексуальнсоті Європи від XV до XIX ст. і розрахований на студентів ІІІ року навчання. В результаті роботи на курсі, студенти зможуть засвоїти різні методологічні підходи до вивчення історії сексуальності і пов’язану з нею термінологію, також розрізняти відмінності у ставленні до сексуальності, що відбулися на зламі Середніх віків і ранньомодерної доби; виділити зміни, що принесли географічні відкриття, Ренесанс і Реформація.  Проаналізувати впливи, що справив розвиток науки і медицини на уявлення про сексуальність.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КУРСУ

 

 

Лукас Гранах Старший "Адам і Єва" (1526)

 

Історія сексуальності у ранньомодерній Європі

 

Курс є введенням до основних тем, які стосуються досліджень історії сексуальнсоті Європи від XV до XIX ст. і розрахований на студентів ІІІ року навчання.

 

Мета курсу: Ознайомити студентів з тенденціями у дослідженнях історії сексуальності, а також з основними віхами змін у ставленні до сексуальності протягом «довгого ранньомодерного періоду»: від XV до XIX ст.

Завдання курсу: В результаті роботи на курсі, студенти зможуть засвоїти  різні методологічні підходи до вивчення історії сексуальності і пов’язану з нею термінологію, також розрізняти відмінності у ставленні до сексуальності, що відбулися на зламі Середніх віків і ранньомодерної доби; виділити зміни, що принесли географічні відкриття, Ренесанс і Реформація.  Проаналізувати впливи, що справив розвиток науки і медицини на уявлення про сексуальність.

Adam and Eve (1526)

Lucas Cranach the Elder

 

 

 

 

 

 

Книжкова полиця

Кравець Данило. За Збручем: західноукраїнська громадсько-політична думка про радянську Україну (1920–1930-ті рр.): монографія. – Львів: Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника, 2016. – 297 с. Кравець Данило. За Збручем: західноукраїнська громадсько-політична думка про радянську Україну (1920–1930-ті рр.): монографія. – Львів: Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника, 2016. – 297 с.
 

Нас підтримують:

Підтримка сайту відбувається
у рамках Програми дослідження сучасної історії України
ім. Петра Яцика
Канадського Інституту Українських Студій (Університет Альберта)
при співучасті Львівського національного університету
імені Івана Франка
та Українського Католицького Університету

Jacyk

Знайдіть нас у Facebook

Ukraina Moderna (Lviv, Ukraine) 
facebook.com - uamoderna
Будь ласка, надішліть нам запит дружби!