Україна Модерна

4 серпня 2016 на телеканалі ZIK в межах програми "Прямим текстом" відбулася знакова дискусія "Як мають співіснувати різні пам’яті про Львів?" Ведучий Остап Дроздов запросив до непростої розмови Яна Томаша Гросса, професора Прінстонського Університету (США), Кая Струве, професора Галле-Віттенберзького університету ім.Мартіна Лютера, Софію Дяк, директорку Центру міської історії Центрально-Східної Європи, Ірину Старовойт, літературознавицю, доцентку Львівського національного університету ім. І.Франка. 

Львів, який належить усім і нікому. Він не український, не польський, не єврейський. Він і український, і польський, і єврейський. Чи вміємо ми цінувати іншу історію Львова – мультикультурного міста? Чому ми знаємо про голодомор, якого тут не було - і не знаємо про Голокост, який тут був? Як мають співіснувати різні пам’яті про одне місто? Про ці та інші питання дискутували присутні у студії.

 

 Усі записи у відеотеці

 

 

 

 

 

 

Книжкова полиця

Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с. Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с.
 

Нас підтримують:

Підтримка сайту відбувається
у рамках Програми дослідження сучасної історії України
ім. Петра Яцика
Канадського Інституту Українських Студій (Університет Альберта)
при співучасті Львівського національного університету
імені Івана Франка
та Українського Католицького Університету

Jacyk

Знайдіть нас у Facebook

Ukraina Moderna (Lviv, Ukraine) 
facebook.com - uamoderna
Будь ласка, надішліть нам запит дружби!