Україна Модерна

12 травня 2016 р в Українському Католицькому Університеті відбулася публічна лекція професора Університету Еморі (США) Ніколая Копосова "Історична політика Владіміра Путіна і війни пам'яті у Східній Європі". Доповідач шукає відповідь на питання: що стається, коли минуле перетворюється на натуральний ресурс, а міф про війну стає основою державної ідеології? Пропонуємо повний відеозапис події, підготований силами Програми публічної історії УКУ.

 

 Захід організували Програма публічної історії УКУ та Кафедра нової і новітньої історії України УКУ


 

Ніколай Копосов - історик, професор Університету Еморі (США), автор монографій "Как думают историки?" (2001), "Хватит убивать кошек! Критика социальных наук" (2005), "Память строгого режима: история и политика в России" (2011). Викладав у Вищій школі соціальних досліджень у Парижі, Університеті Джона Гопкінза (США), був засновником і багаторічним деканом Смольного інституту вільних наук і мистецтв у Санкт-Петербурзі, з 2012 року живе та працює в США.

 

 

 

 

 

 Усі записи у відеотеці

 

 

 

 

 

 

Книжкова полиця

Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с. Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с.
 

Нас підтримують:

Підтримка сайту відбувається
у рамках Програми дослідження сучасної історії України
ім. Петра Яцика
Канадського Інституту Українських Студій (Університет Альберта)
при співучасті Львівського національного університету
імені Івана Франка
та Українського Католицького Університету

Jacyk

Знайдіть нас у Facebook

Ukraina Moderna (Lviv, Ukraine) 
facebook.com - uamoderna
Будь ласка, надішліть нам запит дружби!