Україна Модерна

17 вересня 2015 р. відбувся черговий семінар з єврейських студій в УКУ. Віталій Черноіваненко виступив з доповіддю "Система освіти в Державі Ізраїль: ХХ – початок ХХІ століття". Йшлося про історію становлення ізраїльської системи освіти від формування закладів та інституцій у додержавний період до сьогодення. Чому шкільна система сегментована і з яких причин не спрацювала концепція «плавильного котла» ані на світанку державності, коли міністрами освіти були знані інтелектуали, ані пізніше? Яка структура вищої освіти в Ізраїлі та чому ізраїльські університети мають високі світові рейтинги? Як і коли вони виникали та яку мету перед собою ставили? Який місток було сформовано між школою та вищим навчальним закладом? Як скласти психометричний тест і стати студентом в Ізраїлі?

 

 

 

Віталій Черноіваненко викладає на кафедрі історії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Координатор магістерської програми з юдаїки. Керує Українською асоціацією юдаїки та редагує науковий щорічник «Judaica Ukrainica». 

 

 

 Усі записи у відеотеці

 

 

 

 

 

 

Книжкова полиця

Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с. Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с.
 

Нас підтримують:

Підтримка сайту відбувається
у рамках Програми дослідження сучасної історії України
ім. Петра Яцика
Канадського Інституту Українських Студій (Університет Альберта)
при співучасті Львівського національного університету
імені Івана Франка
та Українського Католицького Університету

Jacyk

Знайдіть нас у Facebook

Ukraina Moderna (Lviv, Ukraine) 
facebook.com - uamoderna
Будь ласка, надішліть нам запит дружби!