Україна Модерна

// Оля Гнатюк

15 вересня 2016 р. в Українському Католицькому Університеті відбулася відкрита лекція Олі Гнатюк «Митці з Кафе миру. Ярослава Музика та коло її друзів» в рамках програми Лекторію СУА з жіночих студій.

Доповідачка: др. Оля Гнатюк – професорка Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету та НаУКМА, перекладачка, громадська діячка, членка Польського та Українського ПЕН-Клубу.

Мистецьке життя Львова описували не раз, однак дослідники рідко звертали увагу, яку роль відігравали у ньому жінки. Лише сьогодні їхня творчість повертається до нас і промовляє. Лекція присвячена ролі видатних жінок під час війни. Ярослава Музика була співзасновницею і головою Асоціації незалежних українських митців (АНУМ) у 1931-1939 рр.

 

 

 Усі записи у відеотеці

 

 

 

 

 

 

Книжкова полиця

Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с. Антропологія простору. Т. 1. Культурний ландшафт Києва та околиць / За науковою редакцією Марини Гримич. - Київ: Видавництво Дуліби, 2017. - 316 с.
 

Нас підтримують:

Підтримка сайту відбувається
у рамках Програми дослідження сучасної історії України
ім. Петра Яцика
Канадського Інституту Українських Студій (Університет Альберта)
при співучасті Львівського національного університету
імені Івана Франка
та Українського Католицького Університету

Jacyk

Знайдіть нас у Facebook

Ukraina Moderna (Lviv, Ukraine) 
facebook.com - uamoderna
Будь ласка, надішліть нам запит дружби!